2006 yılından beri içerisinde bulunduğumuz Trabzon Evden Eve sektöründe, çağın yeniliklerinden ve teknolojiden faydalanarak, taşınmanın insanda yarattığı stresi en aza indirgeyerek gelişmeyi, kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi hedefledik. Eğitimli 30 kişilik yetkin kadrosuyla Özge Nakliyat, Trabzon Evden Eve Nakliyat işiniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir işletmedir.

  Uzun yıllardır, K3 yetki belgemiz, ODY belgemiz, marka tescilimiz, profosyenel, yetenekli, güvenilir ekibimiz,  kaliteli hijyenik ambalajlarımız, kapalı kasa araçlarımız ve 18. kata kadar ulaşabilen asansörlerimizle hizmetinizdeyiz.

    Kalite politikası ve profesyonelliğiyle Trabzon, Rize, Gümüşhane, Bayburt, Rize, Giresun, Ordu ve birçok komşu illerimizde ve ilçelerimizde bölgenin en çok tercih edilen firması haline gelmiştir.  

   Taşınma işleminden önce , görevli eksperimiz evinize gelerek nakliye işi ile ilgili ayrıntıları kaydeder , verilecek hizmetle ilgili bilgiler kaydedilerek fiyat teklifi hazırlanır.Bu ekspertiz hizmetimizde, eşyanın sigorta tutarı, kullanılacak ambalaj malezemesi, kaç metreküplük araç kullanılacağı seçilir ve anlaşma sağlanması durumunda nakliye günü belirlenir. Nakliye işleminden bir gün önce , müşterilerimizin tercihine göre bayan personeller ince eşya diye nitelendirilen  tüm eşyayı (bardak, tabak, kristal takım, cam eşyalar, kıyafetler) paketler taşınma günü ise montaj ustası ve taşıyıcı personellerimiz evinize gelir. Montaj ustalarınca demonte işlemi yapılarak, eşyalar paketlenir, özel istif personelleri tarafından kapalı kasa kamyonlara yüklenerek, nakliye işlemi yapılır. Yeni adresinize nakliyesi yapılan eşyalar taşınır, yine profesyonel hizmet veren ekibimiz tarafından monte ve yerleştirme işlemi yapılır.

 

       Evden Eve Nakliyat hizmeti alacak tüketicilerin en çok dikkat etmesi gereken firmanın K-3 yetki belgesinin olup olmadığıdır. Sektörde K-3 yetki belgesi olmadan hizmet veren sayısız nakliyeci bulunmaktadır. Özellikle şehirlerarası ev taşımalarında bu firmalarla anlaşmanız durumunda belgesi olmayan firmalar taşeron sistemle çalışmaktadır. Çünkü şehirlerarasında birçok noktada denetleme noktaları bulunmaktadır. Denetleme esnasında aracın yetki belgesi dışında farklı bir yük taşıdığı tespit edilirse hem firmaya hem de eşyasını taşıtana cezai işlemi uygulanır.Yetki belgesiz firmalarla taşıma işlemini gerçekleştirenler kanuni çerçevede hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.

Trabzon Evden Eve Nakliyat, Şehirler Arası Taşımacılık, Asansörlü Taşımacılık ve Expertiz Hizmetlerimiz ile Evlerinizi Güvenle Taşıyoruz!

     İş gereği, okul değişikliği veya il değişikliği nedeniyle kişiler günümüzde sık sık taşınma problemleriyle karşılaşabilmektedirler. Taşınma işlemi zahmetli bir iş olduğu gibi önemli de bir iştir çünkü eşyalarınızın zarar görmemesi, deforme olmaması veya kırılmaması sizler için önemlidir. Eğer yüksek binalarda oturuyorsanız ve üst katlarda konaklıyorsanız taşınma işi sizler için daha da zor bir uygulama haline gelebilir ancak Trabzon Evden Eve Nakliyat, şehirler arası nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile Özge Nakliyat taşıma işlemlerinizde profesyonel ekibi ve asansörlü taşıma sistemleri ile sizlerin taşınma süreçlerinizi en iyi şekilde yöneterek kısa süre içerisinde minimum risk ile taşıma işlemi gerçekleştirmektedir! Trabzon Evden Eve​​​​​​​ Nakliyat hizmetlerimiz içerisinde eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme, kolileme ve ambalajlama hizmetinide sunmaktayız!

FİRMA PROFİLİ

REFERANSLAR

FİLOMUZ

TEŞEKKÜR BELGELERİMİZ

FİRMA FOTO GALERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ